top bottom

فرآیند مربوط به استفاده از گارانتی کالا :

یک کالای استاندارد، برای شرایط کارکرد خاص و مدت زمان خاص تعرف می شود.

یک کالای با قابلیت اطمینان بالا یعنی آن کالا می تواند عملکرد و وظیفه خود را در مدت زمان معین به انجام برساند، بنابراین استفاده از کلماتی مانند گارانتی بی قید و شرط یعنی نبودن محدودیتی در عملکرد و نبودن هیچ محدودیت زمانی که با اصل تعریف قابلیت اطمینان در تضاد است.

لذا ما بر آن هستیم ساده ترین شرایط استفاده از گارانتی را بر اساس اصول علمی و فنی اعلام کنیم:

مراحل استفاده  از گارانتی در گروه GISP به شرح زیر است:

  1. جهت بهره‌مندی از گارانتی بررسی کنید آیا کالای مورد نظر متعلق به گروه GISP است. برای این منظور شما می توانید از تفاوت در بسته بندی با لوگوی خاصGISP و یا مشاهده حک لوگو و اطلاعات کالا بر روی محصول و یا ارسال مشخصه کالا به سامانه 100041034 استفاده کنید.
  2. تمامی کالاهای گروه GISP به استثناء کالاهای مصرفی (مانند لنت، کیت کلاچ و ....) دارای گارانتی یک ساله برای مصرف  کننده محترم می باشد، بررسی کنید آیا خرابی کالای شما در مدت زمان گارانتی آن اتفاق افتاده است.
  3. خودرو از قطعات بسیار پیچیده و متنوعی تشکیل شده است، این قطعات حساس علاوه بر کیفیت خود کالا بسیار تابع نصب مکانیک ماهر و متخصص می باشد، بررسی کنید آیا خرابی این کالا به دلیل انتخاب اشتباه کالا و یا نصب اشتباه نباشد.
  4. در خودرو برای رسیدن به عملکرد مطلوب چندین کالا در کنش و واکنش با یکدیگر هستند تا عملکرد نهایی حاصل شود، مشاهده شده خرابی یک کالا منجر به خرابی چند قطعه وابسته به کالای خراب شده است. در چنین مواردی به دلیل اینکه عامل خرابی کالا از منشاء دیگری بوده است، کالای شما گارانتی نمی شود.
  5. گارانتی شامل کالای خراب یا ناقص است، پس کالای سالم و تاریخ گذشته  شامل گارانتی نمی شود
  6. در صورت صحت موارد بالا شما می توانید جهت بهره مندی سریع از گارانتی کالا جهت بررسی خرابی به کارشناس معتمد ما مراجعه کنید. در غیر اینصورت می توانید کالا را جهت بررسی و بهره مندی از گارانتی به نمایندگی گروه GISP عودت دهید.
  7. کالای تحویلی به نمایندگان گروه GISP بعد از ارسال برای گروه در مدت زمان 1 ماه بررسی و پاسخ داده خواهد شد.
  8. در صورتیکه گارانتی کالا پذیرفته شود، هزینه کالا مطابق با فاکتور خرید شما عودت داده خواهد شد و در صورت عدم پذیرش، کالا به شما عودت داده خواهد شد


 

Preloader