top bottom
رکورد سرعت حرکت در خیابان‌ها می‌شکند

رکورد سرعت حرکت در خیابان‌ها می‌شکند

یک محقق آمریکایی در حال انجام آزمایشاتی برای تولید یک شاسی فوق سبک خودرو است تا در طراحی اتومبیل جدیدی استفاده شود که بتواند با سرعت ۵۰۰ کیلومتر در ساعت در خیابان‌ها حرکت کند. در صورتی که این طرح عملی شود رکورد سرعت حرکت در خیابان‌های عادی خواهد شکست.

خبرگزاری گروه GISP | ۱۳۹۸/۱۱/۰۲

جان هنسی که در حال طراحی شاسی فوق سبک است، می‌گوید این شاسی که برای خودرویی به نام ونوم اف ۵ در دست طراحی است و قادر به هدایت موتوری با قدرت ۱۸۰۰ اسب بخار خواهد بود.

به گفته آقای هنسی در خودروی مذکور از موتور V8 فیوری دوقلوی توربو استفاده می‌شود که ظرفیتی معادل ۶.۶ لیتر دارد. البته این خودروی حتما از سیستم تعلیق مناسبی هم برخوردار خواهد بود تا در صورت برخورد ناگهانی با موانع بتواند تعادل خود را حفظ کند.

جان هنسی قول داده است که شاسی مذکور تنها ۸۶ کیلوگرم وزن داشته باشد و  برای کاهش وزن این شاسی تا این حد در تولید آن از فیبرهای کربنی جدید استفاده خواهد شد. قرار است این شاسی در ماه آگوست در کالیفرنیا رونمایی شود.

 

*منبع: نیواطلس

راهکارهای GISP برای اطمینان‌بخشی اصالت قطعات برای مصرف‌کنندگان
یکی از نگرانی‌هایی که همواره در زمان خرید قطعات یدکی در بازار وجود دارد، ریسک تقلب و عرضه قطعات غیر اصل است. در این میان گروه GISP که همواره بر عرضه قطعات ایرانی اصل تاکید دارد تمهیداتی اندیشیده تا اطمینان خریداران به خرید کالای اصلی جلب شود. در این زمینه با مهندس محسن میرزایی، مدیر مارکتینگ و برندینگ GISP گفتگویی داشتیم تا از راهکارهای این گروه برای تضمین اصالت قطعات در زمان خرید آگاه شویم.
همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی با شعار "همه ایران خانواده ماست" در رفسنجان برگزار شد
جمعه، هشتم آذر ماه، فعالان بازار قطعات یدکی شهرهای رفسنجان، کرمان، انار و شهر بابک شاهد برگزاری همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی در این شهر بودند.
مدیر تامین گروه GISP عنوان کرد: رونق اشتغال در صنعت قطعه‌سازی با حمایت از تامین‌کنندگان
در کسب و کارهایی مانند GISP هر چند بیش از هر چیز سمت توزیع و حضور در بازار قطعات یدکی دیده می‌شود، اما این کسب و کارها سمت دیگری نیز دارند که شاید کمتر دیده شود اما از نظر اهمیت، جایگاه بالایی دارند و آن سمت تامین قطعات و چگونگی ارتباط با تامین‌کنندگان است. مدیریت تامین در گروه GISP بر عهده مهرداد رحیمی نژاد است که در همین زمینه گفت وگویی با وی داشتیم.
 معاونت فروش و بازاریابی GISP عنوان کرد:برای تداوم رشد باید به دنبال بازارهای بین‌المللی باشیم
در بازار رقابتی قطعات یدکی با تعداد زیادی از تامین‌کنندگان و تولید‌ کنندگان، حفظ و ارتقا جایگاه یک برند و تدام و افزایش فروش کاری پیچیده و نیازمند تجربه بالا و البته بهره‌گیری از دانش روز است. مدیریت این امور در گروه GISP بر عهده معاونت فروش و بازاریابی است و مهندس حمیدرضا فاضلی مدیریت آن را بر عهده دارد که در حاشیه نمایشگاه در زمینه بخشی از فعالیت‌های این بخش و البته وضعیت بازار قطعات یدکی گفتگویی با وی داشتیم.
مدیر عامل گروه GISP؛ خدمات پس از فروش، اصلی ترین برنامه گروه است
بازار قطعات یدکی کشور و نظام اقتصادی حاکم بر آن سال‌ها است به صورت سنتی و بر اساس شبکه بنکداری اداره می‌شود اما در این بین گروه GISP بیش از یک دهه پیش با رویکردی متفاوت پا به بازار گذاشته و تلاش می‌کند شکل جدیدی از روابط میان تامین‌کنندگان قطعات یدکی، بازار قطعات یدکی و در نهایت مشتریان را به وجود آورد.
Preloader