top bottom
قطار همایش‌های استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی به بوکان رسید

قطار همایش‌های استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی به بوکان رسید

امین خودرو، نماینده گروه جی‌آی‌اس‌پی در شهر بوکان روز جمعه میزبان برگزاری همایش استانی گروه بود.

خبرگزاری گروه GISP | ۱۳۹۸/۰۹/۲۳

قطار همایش‌های استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی که با شعار "همه ایران خانواده ماست" در حال برگزاری در شهرهای مختلف است، این‌بار در شهر بوکان توقف کرد تا فعالان حوزه‌های لوازم یدکی و تعمیرات خودرو شهرهای بوکان، میاندوآب، مهاباد، بانه و سقز از این فرصت استفاده کرده و با دانش روز گروه جی‌آی‌اس‌پی آشنا شوند.

در این همایش که در ساعت 10 صبح روز جمعه آغاز شد، مهندس شفیعی، مدیر واحد تحقیق و توسعه گروه جی‌آی‌اس‌پی، به مبحث " آشنایی با فرآیندهای نظارت برکنترل کیفیت کالا در گروه جی‌آی‌اس‌پی " پرداخت.

در ادامه برنامه همایش سخنرانی مهندس میرزایی، مدیر مارکتینگ و برندینگ گروه با موضوع "در جستجوی موفقیت" ایراد شد و پس از آن دکتر محمدیان، عضو هیأت علمی آکادمی برند ایران و عضو هیأت مدیره انجمن علمی بازاریابی ایران با مطلبی انگیزشی تحت عنوان "فروش موفق" مبحثی جذاب برای شرکت‌کنندگان را مطرح کرد و وجد و شور خاصی در میان حضار در همایش برانگیخت.

سخنرانی مهندس رمضانی با موضوع "عملکرد کیت کلاچ و اصول عیب یابی" و نمایش مستند گروه جی‌آی‌اس‌پی نیز از دیگر برنامه های همایش بودند.

در آخر و پس از پذیرایی از مهمانان و تقدیر از مشتریان برتر با صرف نهار، همایش به پایان رسید.

 

راهکارهای GISP برای اطمینان‌بخشی اصالت قطعات برای مصرف‌کنندگان
یکی از نگرانی‌هایی که همواره در زمان خرید قطعات یدکی در بازار وجود دارد، ریسک تقلب و عرضه قطعات غیر اصل است. در این میان گروه GISP که همواره بر عرضه قطعات ایرانی اصل تاکید دارد تمهیداتی اندیشیده تا اطمینان خریداران به خرید کالای اصلی جلب شود. در این زمینه با مهندس محسن میرزایی، مدیر مارکتینگ و برندینگ GISP گفتگویی داشتیم تا از راهکارهای این گروه برای تضمین اصالت قطعات در زمان خرید آگاه شویم.
همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی با شعار "همه ایران خانواده ماست" در رفسنجان برگزار شد
جمعه، هشتم آذر ماه، فعالان بازار قطعات یدکی شهرهای رفسنجان، کرمان، انار و شهر بابک شاهد برگزاری همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی در این شهر بودند.
مدیر تامین گروه GISP عنوان کرد: رونق اشتغال در صنعت قطعه‌سازی با حمایت از تامین‌کنندگان
در کسب و کارهایی مانند GISP هر چند بیش از هر چیز سمت توزیع و حضور در بازار قطعات یدکی دیده می‌شود، اما این کسب و کارها سمت دیگری نیز دارند که شاید کمتر دیده شود اما از نظر اهمیت، جایگاه بالایی دارند و آن سمت تامین قطعات و چگونگی ارتباط با تامین‌کنندگان است. مدیریت تامین در گروه GISP بر عهده مهرداد رحیمی نژاد است که در همین زمینه گفت وگویی با وی داشتیم.
 معاونت فروش و بازاریابی GISP عنوان کرد:برای تداوم رشد باید به دنبال بازارهای بین‌المللی باشیم
در بازار رقابتی قطعات یدکی با تعداد زیادی از تامین‌کنندگان و تولید‌ کنندگان، حفظ و ارتقا جایگاه یک برند و تدام و افزایش فروش کاری پیچیده و نیازمند تجربه بالا و البته بهره‌گیری از دانش روز است. مدیریت این امور در گروه GISP بر عهده معاونت فروش و بازاریابی است و مهندس حمیدرضا فاضلی مدیریت آن را بر عهده دارد که در حاشیه نمایشگاه در زمینه بخشی از فعالیت‌های این بخش و البته وضعیت بازار قطعات یدکی گفتگویی با وی داشتیم.
مدیر عامل گروه GISP؛ خدمات پس از فروش، اصلی ترین برنامه گروه است
بازار قطعات یدکی کشور و نظام اقتصادی حاکم بر آن سال‌ها است به صورت سنتی و بر اساس شبکه بنکداری اداره می‌شود اما در این بین گروه GISP بیش از یک دهه پیش با رویکردی متفاوت پا به بازار گذاشته و تلاش می‌کند شکل جدیدی از روابط میان تامین‌کنندگان قطعات یدکی، بازار قطعات یدکی و در نهایت مشتریان را به وجود آورد.
Preloader