top bottom
همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی با شعار "همه ایران خانواده ماست" در رفسنجان برگزار شد

همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی با شعار "همه ایران خانواده ماست" در رفسنجان برگزار شد

جمعه، هشتم آذر ماه، فعالان بازار قطعات یدکی شهرهای رفسنجان، کرمان، انار و شهر بابک شاهد برگزاری همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی در این شهر بودند.

خبرگزاری گروه GISP | ۱۳۹۸/۰۹/۱۰

مرکز همایش‌های هتل هیلان در این روز شاهد حضور بالغ بر 400 نفر از فعالان شهرهای رفسنجان، کرمان، انار و شهر بابک از پخش کنندگان عمده لوازم یدکی و صنوف مکانیکی، آهنگری و تراشکاری در همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی بود. در این همایش که با حضور رؤسای اتاق اصناف و بسیج اصناف شهر کرمان و اعضای اصناف شهرستان‌های اطراف برگزار شد، حاضرین از سخنرانی‌های تخصصی و انگیزشی و برنامه‌های تفریحی بهره بردند.

در این مراسم مهندس میرزایی، مدیر مارکتینگ و برندینگ گروه جی‌آی‌اس‌پی با سخنانی تحت عنوان" در جستجوی موفقیت" حضار را تشویق به جسارت داشتن در انتخاب‌های خودشان کرد. در ادامه با حضور یکی از اساتید مطرح کشور، جناب آقای دکتر ربانی، به تفصیل به موضوع فروش و توسعه ارتباطات با مشتری پرداخته شد.

پس از آن نیز " کارشناسی در حوزه بوش پیستون"، " رشد سریع فروش و توسعه ارتباطات با مشتری" و " معرفی کیت کلاچ" موضوعاتی بودند که سخنرانان مدعو برای حضار ایراد کردند.

مهندس جعفر شفیعی، مدیر واحد تحقیق و توسعه گروه جی‌آی‌اس‌پی، نیز  موضوع " اهمیت فرآیند کنترل و کیفیت کالا در گروه GISP" را برای حضار تشریح کرد.

W_6_13

اجرای موسیقی زنده، شعرخوانی، پخش مستندی از فعالیت‌های گروه جی‌آی‌اس‌پی و تقدیر از شرکت هیرو پارتس به عنوان نماینده گروه در استان‌های کرمان و هرمزگان از دیگر بخش‌های این همایش بود.

مهندس فاضلی، معاونت بازاریابی و فروش گروه جی‌آی‌اس‌پی نیز طی سخنانی کوتاه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی حاضرین افزود: در تمام این سال‌ها دغدغه ما حمایت از تولیدکنندگان داخلی بود و استعدادهایی که قطعاً در مسیر درست مورد استفاده قرار نگرفته بود. تولیدکننده و مهندس ایرانی توان تولید فراتر از بازار کشور را دارد و ما تلاش کردیم تا استفاده از این محصولات را نه تنها در بازار داخلی که در آن سوی مرزها نیز گسترش بدهیم.

همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی در ساعات آخرین جمعه شب پس از پذیرایی شام از مهمانان، کار خود را به اتمام رساند.

راهکارهای GISP برای اطمینان‌بخشی اصالت قطعات برای مصرف‌کنندگان
یکی از نگرانی‌هایی که همواره در زمان خرید قطعات یدکی در بازار وجود دارد، ریسک تقلب و عرضه قطعات غیر اصل است. در این میان گروه GISP که همواره بر عرضه قطعات ایرانی اصل تاکید دارد تمهیداتی اندیشیده تا اطمینان خریداران به خرید کالای اصلی جلب شود. در این زمینه با مهندس محسن میرزایی، مدیر مارکتینگ و برندینگ GISP گفتگویی داشتیم تا از راهکارهای این گروه برای تضمین اصالت قطعات در زمان خرید آگاه شویم.
همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی با شعار "همه ایران خانواده ماست" در رفسنجان برگزار شد
جمعه، هشتم آذر ماه، فعالان بازار قطعات یدکی شهرهای رفسنجان، کرمان، انار و شهر بابک شاهد برگزاری همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی در این شهر بودند.
مدیر تامین گروه GISP عنوان کرد: رونق اشتغال در صنعت قطعه‌سازی با حمایت از تامین‌کنندگان
در کسب و کارهایی مانند GISP هر چند بیش از هر چیز سمت توزیع و حضور در بازار قطعات یدکی دیده می‌شود، اما این کسب و کارها سمت دیگری نیز دارند که شاید کمتر دیده شود اما از نظر اهمیت، جایگاه بالایی دارند و آن سمت تامین قطعات و چگونگی ارتباط با تامین‌کنندگان است. مدیریت تامین در گروه GISP بر عهده مهرداد رحیمی نژاد است که در همین زمینه گفت وگویی با وی داشتیم.
 معاونت فروش و بازاریابی GISP عنوان کرد:برای تداوم رشد باید به دنبال بازارهای بین‌المللی باشیم
در بازار رقابتی قطعات یدکی با تعداد زیادی از تامین‌کنندگان و تولید‌ کنندگان، حفظ و ارتقا جایگاه یک برند و تدام و افزایش فروش کاری پیچیده و نیازمند تجربه بالا و البته بهره‌گیری از دانش روز است. مدیریت این امور در گروه GISP بر عهده معاونت فروش و بازاریابی است و مهندس حمیدرضا فاضلی مدیریت آن را بر عهده دارد که در حاشیه نمایشگاه در زمینه بخشی از فعالیت‌های این بخش و البته وضعیت بازار قطعات یدکی گفتگویی با وی داشتیم.
مدیر عامل گروه GISP؛ خدمات پس از فروش، اصلی ترین برنامه گروه است
بازار قطعات یدکی کشور و نظام اقتصادی حاکم بر آن سال‌ها است به صورت سنتی و بر اساس شبکه بنکداری اداره می‌شود اما در این بین گروه GISP بیش از یک دهه پیش با رویکردی متفاوت پا به بازار گذاشته و تلاش می‌کند شکل جدیدی از روابط میان تامین‌کنندگان قطعات یدکی، بازار قطعات یدکی و در نهایت مشتریان را به وجود آورد.
Preloader