top bottom
درخشش جی‌آی‌اس‌پی در شهر باران

درخشش جی‌آی‌اس‌پی در شهر باران

طی روزهای نهم تا سیزدهم مهرماه، هفتمین دوره از نمایشگاه قطعات و تجهیزات خودرویی رشت در محل نمایشگاه‌های دائمی این شهر برگزار شد.

خبرگزاری گروه GISP | ۱۳۹۸/۰۷/۱۸

گروه جی‌آی‌اس‌پی از نام‌های بزرگ بازار قطعات خودرو، در این نمایشگاه حضور داشت و به معرفی محصولات جدید و ارتباط با مشتریان این برند در شهر رشت پرداخت.

استاندار گیلان در غرفه جی‌آی‌اس‌پی

در اولین روز از این رویداد، دکتر زارع، استاندار گیلان، با حضور در محل برگزاری نمایشگاه از غرفه گروه جی‌آی‌اس‌پی و گفت‌وگو با مهندس جعفر شفیعی، مدیر واحد تحقیق و توسعه گروه، به بررسی عملکرد و برنامه‌های جی‌آی‌اس‌پی پرداخت. طی این بازدید دکتر زارع با بررسی عملکرد گروه جی‌آی‌اس‌پی در بازار خدمات پس از فروش و همکاری این شرکت با خودروسازان و تأمین‌کنندگان داخلی از نقش مؤثر این گروه در بازار قطعات یدکی کشور تقدیر و تشکر کرد.

استقبال گسترده بازدیدکنندگان از برند خوش‌نام داخلی

در روزهای برگزاری نمایشگاه قطعات و تجهیزات خودرویی رشت، بازدیدکنندگان حاضر در محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی گیلان با استقبال از نمایش محصولات گروه جی‌آی‌اس‌پی در غرفه این برند، به ابراز علاقه برای گسترش حوزه فعالیت این گروه در شهر رشت پرداختند. دلیل عمده استقبال بازدیدکنندگان از محصولات گروه جی‌آی‌اس‌پی علاوه بر کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، قابل اعتماد بودن اعلام شد. به عقیده مصرف‌کنندگان محصولات این برند، عرضه محصولاتی که تأمین‌کنندگان اصلی خطوط تولید خودروسازان داخلی تولید می‌کنند، نقطه عطف فعالیت گروه جی‌آی‌اس‌پی است.

 

همکاری گسترده با گروه موفق تجاری شهر رشت

طی برگزاری نمایشگاه خودرو رشت حضور فعال گروه بازرگانی دلاوری به عنوان نماینده برند جی‌آی‌اس‌پی در شهر رشت و میزبانی این بازرگانی از گروه اعزامی جی‌آی‌اس‌پی قابل تقدیر بود.

در روز پایانی نمایشگاه، بازرگانی دلاوری با برگزاری همایشی در محل نمایشگاه به ارائه گزارشی از عملکرد خود در بازار رشت و معرفی همکاران خود پرداخت. در این همایش مدیر واحد تحقیق و توسعه گروه جی‌آی‌اس‌پی طی یک مبحث آموزشی برای حاضران در مراسم، طریقه تشخیص قطعات یدکی اصلی و تقلبی را توضیح داد و از مزیت‌های استفاده از محصولات برندی گفت که با همکاری با تولیدکنندگان داخلی قطعات یدکی اصلی را به مشتریان عرضه می‌کند.

 

تقدیر از حضور گروه جی‌آی‌اس‌پی در تجمع فعالان بازار قطعات خودرو رشت

در روز پایانی برگزاری نمایشگاه قطعات و تجهیزات خودرویی رشت، برگزارکنندگان نمایشگاه با حضور در غرفه گروه جی‌آی‌اس‌پی، از این گروه به علت حضور موفق و طراحی غرفه خاص این شرکت با اهدای یک لوح از این گروه تقدیر کردند.

 

خداحافظ رشت

هفتمین نمایشگاه رشت پس از 5 روز فعالیت در ساعات پایانی روز 13 مهرماه به کار خود پایان داد. در انتهای نمایشگاه برند جی‌آی‌اس‌پی با دستی پر از مهر و توجه مشتریان محصولات خود و تقاضاهای جدید بازار بزرگ قطعات یدکی رشت برای گسترش فعالیت در این شهر، حضور در این رویداد را به پایان رساند.

آخرین اخبار

درخشش جی‌آی‌اس‌پی در شهر باران
طی روزهای نهم تا سیزدهم مهرماه، هفتمین دوره از نمایشگاه قطعات و تجهیزات خودرویی رشت در محل نمایشگاه‌های دائمی این شهر برگزار شد.
گزارش تصویری از حضور گروه GISP در نمایشگاه قطعات رشت
دومین روز از نمایشگاه قطعات رشت درحالی به کار خود پایان داد که غرفه‌داران با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شدند‌.
حضور GISP در هفتمین نمایشگاه خودرو، موتورسیکلت و قطعات رشت
روز گذشته هفتمین دوره از نمایشگاه خودرو، موتورسیکلت و قطعات رشت با حضور فعالان صنعت خودرو آغاز به کار کرد.
نمایشگاه قطعات خودرو بغداد افتتاح شد
امروز و با حضور معاون وزیر تجارت عراق، رئیس انجمن قطعات خودرو و رایزن بازرگانی سفارت ایران در عراق، نمایشگاه قطعات خودرو بغداد افتتاح شد.
بازدید اتاق اصناف و اتحادیه قطعات تبریز از غرفه GISP
در دومین روز از بیست و سومین دوره نمایشگاه خودرو و قطعات یدکی تبریز جمعی از هیأت رئیسه اتاق اصناف تبریز به همراه رئیس اتحادیه قطعات این شهر از غرفه GISP بازدید کردند.
Preloader