top bottom
درخشش جی‌آی‌اس‌پی در شهر باران

درخشش جی‌آی‌اس‌پی در شهر باران

طی روزهای نهم تا سیزدهم مهرماه، هفتمین دوره از نمایشگاه قطعات و تجهیزات خودرویی رشت در محل نمایشگاه‌های دائمی این شهر برگزار شد.

خبرگزاری گروه GISP | ۱۳۹۸/۰۷/۱۸

گروه جی‌آی‌اس‌پی از نام‌های بزرگ بازار قطعات خودرو، در این نمایشگاه حضور داشت و به معرفی محصولات جدید و ارتباط با مشتریان این برند در شهر رشت پرداخت.

استاندار گیلان در غرفه جی‌آی‌اس‌پی

در اولین روز از این رویداد، دکتر زارع، استاندار گیلان، با حضور در محل برگزاری نمایشگاه از غرفه گروه جی‌آی‌اس‌پی و گفت‌وگو با مهندس جعفر شفیعی، مدیر واحد تحقیق و توسعه گروه، به بررسی عملکرد و برنامه‌های جی‌آی‌اس‌پی پرداخت. طی این بازدید دکتر زارع با بررسی عملکرد گروه جی‌آی‌اس‌پی در بازار خدمات پس از فروش و همکاری این شرکت با خودروسازان و تأمین‌کنندگان داخلی از نقش مؤثر این گروه در بازار قطعات یدکی کشور تقدیر و تشکر کرد.

استقبال گسترده بازدیدکنندگان از برند خوش‌نام داخلی

در روزهای برگزاری نمایشگاه قطعات و تجهیزات خودرویی رشت، بازدیدکنندگان حاضر در محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی گیلان با استقبال از نمایش محصولات گروه جی‌آی‌اس‌پی در غرفه این برند، به ابراز علاقه برای گسترش حوزه فعالیت این گروه در شهر رشت پرداختند. دلیل عمده استقبال بازدیدکنندگان از محصولات گروه جی‌آی‌اس‌پی علاوه بر کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، قابل اعتماد بودن اعلام شد. به عقیده مصرف‌کنندگان محصولات این برند، عرضه محصولاتی که تأمین‌کنندگان اصلی خطوط تولید خودروسازان داخلی تولید می‌کنند، نقطه عطف فعالیت گروه جی‌آی‌اس‌پی است.

 

همکاری گسترده با گروه موفق تجاری شهر رشت

طی برگزاری نمایشگاه خودرو رشت حضور فعال گروه بازرگانی دلاوری به عنوان نماینده برند جی‌آی‌اس‌پی در شهر رشت و میزبانی این بازرگانی از گروه اعزامی جی‌آی‌اس‌پی قابل تقدیر بود.

در روز پایانی نمایشگاه، بازرگانی دلاوری با برگزاری همایشی در محل نمایشگاه به ارائه گزارشی از عملکرد خود در بازار رشت و معرفی همکاران خود پرداخت. در این همایش مدیر واحد تحقیق و توسعه گروه جی‌آی‌اس‌پی طی یک مبحث آموزشی برای حاضران در مراسم، طریقه تشخیص قطعات یدکی اصلی و تقلبی را توضیح داد و از مزیت‌های استفاده از محصولات برندی گفت که با همکاری با تولیدکنندگان داخلی قطعات یدکی اصلی را به مشتریان عرضه می‌کند.

 

تقدیر از حضور گروه جی‌آی‌اس‌پی در تجمع فعالان بازار قطعات خودرو رشت

در روز پایانی برگزاری نمایشگاه قطعات و تجهیزات خودرویی رشت، برگزارکنندگان نمایشگاه با حضور در غرفه گروه جی‌آی‌اس‌پی، از این گروه به علت حضور موفق و طراحی غرفه خاص این شرکت با اهدای یک لوح از این گروه تقدیر کردند.

 

خداحافظ رشت

هفتمین نمایشگاه رشت پس از 5 روز فعالیت در ساعات پایانی روز 13 مهرماه به کار خود پایان داد. در انتهای نمایشگاه برند جی‌آی‌اس‌پی با دستی پر از مهر و توجه مشتریان محصولات خود و تقاضاهای جدید بازار بزرگ قطعات یدکی رشت برای گسترش فعالیت در این شهر، حضور در این رویداد را به پایان رساند.

آخرین اخبار

راهکارهای GISP برای اطمینان‌بخشی اصالت قطعات برای مصرف‌کنندگان
یکی از نگرانی‌هایی که همواره در زمان خرید قطعات یدکی در بازار وجود دارد، ریسک تقلب و عرضه قطعات غیر اصل است. در این میان گروه GISP که همواره بر عرضه قطعات ایرانی اصل تاکید دارد تمهیداتی اندیشیده تا اطمینان خریداران به خرید کالای اصلی جلب شود. در این زمینه با مهندس محسن میرزایی، مدیر مارکتینگ و برندینگ GISP گفتگویی داشتیم تا از راهکارهای این گروه برای تضمین اصالت قطعات در زمان خرید آگاه شویم.
همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی با شعار "همه ایران خانواده ماست" در رفسنجان برگزار شد
جمعه، هشتم آذر ماه، فعالان بازار قطعات یدکی شهرهای رفسنجان، کرمان، انار و شهر بابک شاهد برگزاری همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی در این شهر بودند.
مدیر تامین گروه GISP عنوان کرد: رونق اشتغال در صنعت قطعه‌سازی با حمایت از تامین‌کنندگان
در کسب و کارهایی مانند GISP هر چند بیش از هر چیز سمت توزیع و حضور در بازار قطعات یدکی دیده می‌شود، اما این کسب و کارها سمت دیگری نیز دارند که شاید کمتر دیده شود اما از نظر اهمیت، جایگاه بالایی دارند و آن سمت تامین قطعات و چگونگی ارتباط با تامین‌کنندگان است. مدیریت تامین در گروه GISP بر عهده مهرداد رحیمی نژاد است که در همین زمینه گفت وگویی با وی داشتیم.
 معاونت فروش و بازاریابی GISP عنوان کرد:برای تداوم رشد باید به دنبال بازارهای بین‌المللی باشیم
در بازار رقابتی قطعات یدکی با تعداد زیادی از تامین‌کنندگان و تولید‌ کنندگان، حفظ و ارتقا جایگاه یک برند و تدام و افزایش فروش کاری پیچیده و نیازمند تجربه بالا و البته بهره‌گیری از دانش روز است. مدیریت این امور در گروه GISP بر عهده معاونت فروش و بازاریابی است و مهندس حمیدرضا فاضلی مدیریت آن را بر عهده دارد که در حاشیه نمایشگاه در زمینه بخشی از فعالیت‌های این بخش و البته وضعیت بازار قطعات یدکی گفتگویی با وی داشتیم.
مدیر عامل گروه GISP؛ خدمات پس از فروش، اصلی ترین برنامه گروه است
بازار قطعات یدکی کشور و نظام اقتصادی حاکم بر آن سال‌ها است به صورت سنتی و بر اساس شبکه بنکداری اداره می‌شود اما در این بین گروه GISP بیش از یک دهه پیش با رویکردی متفاوت پا به بازار گذاشته و تلاش می‌کند شکل جدیدی از روابط میان تامین‌کنندگان قطعات یدکی، بازار قطعات یدکی و در نهایت مشتریان را به وجود آورد.
Preloader