top bottom

اخبار صنعت

سوناتا هیبرید جدید با قابلیت کنترل تعویض دنده هوشمند
گروه خودروسازی هیوندای از فناوری تعویض دنده فعال (ASC)در سوناتا هیبرید جدید استفاده خواهد کرد. این فناوری که هم اکنون آماده تولید انبوه است، باعث بهبود وضعیت مصرف سوخت می شود.
11 میلیون یورو صرفه جویی ارزی سالانه با بومی سازی قطعات
در حاشیه نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید، چندین قرارداد همکاری بین قطعه سازان داخلی کشور و گروه سایپا در راستای توسعه بومی سازی قطعات امضا شد.
همکاری تویوتا و آژانس هوافضای ژاپن در ساخت اولین ماشین ماه نورد
تویوتا و سازمان فضایی ژاپن (JAXA) ساخت، آزمایش و ارزیابی اولین ماه نورد را به عنوان نمونه اولیه و پروژه ای بین المللی انجام خواهند داد.

آخرین اخبار

بازدید اتاق اصناف و اتحادیه قطعات تبریز از غرفه GISP
در دومین روز از بیست و سومین دوره نمایشگاه خودرو و قطعات یدکی تبریز جمعی از هیأت رئیسه اتاق اصناف تبریز به همراه رئیس اتحادیه قطعات این شهر از غرفه GISP بازدید کردند.
با حضور گروه GISP در نمایشگاه قطعات تبریز اعلام شد: به قطعه یدکی ایرانی اصل اعتماد کنید
روز گذشته بیست و سومین دوره از نمایشگاه قطعات یدکی خودرو تبریز کار خود را آغاز کرد. GISP با حضور در این نمایشگاه به نمایش جدیدترین محصولات پرداخت.
از سوی گروه GISP برگزار شد: همایش آشنایی با محصولات گروه GISP در شهر مرند
یک روز مانده به آغاز فعالیت بیست و سومین نمایشگاه خودرو و قطعات یدکی شهر تبریز، گروه GISP با همکاری نمایندگی تبریز این برند، اقدام به برگزاری همایشی با فعالان بازار قطعه در شهر مرند کرد.
گزارش تصویری از برگزاری همایش GISP در شهر مرند
گروه GISP، با همکاری نمایندگی خود در شهر تبریز، اقدام به برپایی همایشی جهت معرفی محصولات و آموزش فعالان بازار قطعه در شهر مرند کرد. این همایش شب گذشته با حضور رئیس اتحادیه لوازم یدکی و رئیس اتحادیه تعمیرکاران شهر مرند برگزار شد.
شمارش معکوس برای حضور در نمایشگاه قطعات خودرو تبریز
روز آینده شاهد آغاز به کار بیست و سومین دوره از نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات یدکی تبریز خواهیم بود.
Preloader