top bottom
جزئیات ارتقای استاندارد یورو 5 در خودروهای داخلی
عضو انجمن قطعه‌سازان با تشریح جزئیات ارتقاء استاندارد خودروهای داخلی به یورو ۵ گفت:‌ بابت این ارتقاء هیچ افزایش قیمتی در قطعات تحویلی به خودروسازان نداشته‌ایم.
سرمایه‌گذاری 400 میلیون دلاری تویوتا روی خودروهای پرنده
تویوتا، خودروساز بزرگ ژاپنی، در هفته گذشته از سرمایه‌گذاری 400 میلیون دلاری برای تجاری‌سازی خودروهای پرنده جهت دسترسی به خدمات حمل و نقل سریع، آرام و به صرفه، خبر داد.
افزایش تولید خودرو باعث بازگرداندن ۱۰۰ هزار نیرو شد
بازگشت ۱۴۰ هزار نیروی انسانی تعدیلی و تعلیقی صنعت قطعه به چرخه کار همزمان با افزایش تیراژ تولید از سوی دو خودروساز در حالی در دستور کار فعالان صنعت قطعه قرار گرفته که به اعتقاد آنها حفظ این نیروها شروطی خواهد داشت.
کوچکترین خودروی پرنده جهان در راه است
یک استارت آپی ژاپنی به نام SkyDrive آزمایش یک نمونه خودروی پرنده با اپراتور انسانی را آغاز کرده است.
رکورد سرعت حرکت در خیابان‌ها می‌شکند
یک محقق آمریکایی در حال انجام آزمایشاتی برای تولید یک شاسی فوق سبک خودرو است تا در طراحی اتومبیل جدیدی استفاده شود که بتواند با سرعت ۵۰۰ کیلومتر در ساعت در خیابان‌ها حرکت کند. در صورتی که این طرح عملی شود رکورد سرعت حرکت در خیابان‌های عادی خواهد شکست.
هوش مصنوعی به کمک رانندگان می‌آید
استارتاپ تایوانی "مایند ترونیک ای‌ال"، نوعی اتاقک خودرو با ویژگی‌های هوش مصنوعی ارائه داده که می‌تواند میزان تصادفات ناشی از حواس‌پرتی راننده را کاهش دهد.

I صفحه اول روزنامه

        I آرشیو مطالب

قطار همایش‌های استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی به بوکان رسید
امین خودرو، نماینده گروه جی‌آی‌اس‌پی در شهر بوکان روز جمعه میزبان برگزاری همایش استانی گروه بود.
راهکارهای GISP برای اطمینان‌بخشی اصالت قطعات برای مصرف‌کنندگان
یکی از نگرانی‌هایی که همواره در زمان خرید قطعات یدکی در بازار وجود دارد، ریسک تقلب و عرضه قطعات غیر اصل است. در این میان گروه GISP که همواره بر عرضه قطعات ایرانی اصل تاکید دارد تمهیداتی اندیشیده تا اطمینان خریداران به خرید کالای اصلی جلب شود. در این زمینه با مهندس محسن میرزایی، مدیر مارکتینگ و برندینگ GISP گفتگویی داشتیم تا از راهکارهای این گروه برای تضمین اصالت قطعات در زمان خرید آگاه شویم.
همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی با شعار "همه ایران خانواده ماست" در رفسنجان برگزار شد
جمعه، هشتم آذر ماه، فعالان بازار قطعات یدکی شهرهای رفسنجان، کرمان، انار و شهر بابک شاهد برگزاری همایش استانی گروه جی‌آی‌اس‌پی در این شهر بودند.
مدیر تامین گروه GISP عنوان کرد: رونق اشتغال در صنعت قطعه‌سازی با حمایت از تامین‌کنندگان
در کسب و کارهایی مانند GISP هر چند بیش از هر چیز سمت توزیع و حضور در بازار قطعات یدکی دیده می‌شود، اما این کسب و کارها سمت دیگری نیز دارند که شاید کمتر دیده شود اما از نظر اهمیت، جایگاه بالایی دارند و آن سمت تامین قطعات و چگونگی ارتباط با تامین‌کنندگان است. مدیریت تامین در گروه GISP بر عهده مهرداد رحیمی نژاد است که در همین زمینه گفت وگویی با وی داشتیم.
 معاونت فروش و بازاریابی GISP عنوان کرد:برای تداوم رشد باید به دنبال بازارهای بین‌المللی باشیم
در بازار رقابتی قطعات یدکی با تعداد زیادی از تامین‌کنندگان و تولید‌ کنندگان، حفظ و ارتقا جایگاه یک برند و تدام و افزایش فروش کاری پیچیده و نیازمند تجربه بالا و البته بهره‌گیری از دانش روز است. مدیریت این امور در گروه GISP بر عهده معاونت فروش و بازاریابی است و مهندس حمیدرضا فاضلی مدیریت آن را بر عهده دارد که در حاشیه نمایشگاه در زمینه بخشی از فعالیت‌های این بخش و البته وضعیت بازار قطعات یدکی گفتگویی با وی داشتیم.
Preloader