top bottom
مهارت های 4H

مهارت های 4H

در دنیایی که همه چیز مدام در حال تغییر و تحول است، انسان ها و سازمان ها نیز مدام به این تغییر و تحول نیاز داشته و باید در راستای پیشرفت ها دنیای امروزی حرکت کنند.

مرکز آموزش گروه GISP | ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

در دنیایی که مدام در حال تغییر و تحول است، انسان ها و سازمان ها نیز مدام در حال تغییر هستند. گاهی سرعت تغییرات تکنولوژی آنقدر زیاد است که سازگاری با آن دشوار بوده لذا همواره سعی در توسعه مهارت های فردی و اجتماعی برای همراستایی با این دنیای در حال تکامل است. اما این مهارت ها چیست و چگونه می توان آن ها را آموخت؟ توانایی هایی که می توان فرا گرفت و یا تقویت کرد در حقیقت مهارت نامیده می شوند. این مهارت ها نه فقط برای کودکان بلکه برای تمامی گروه های سنی، برای محیط زندگی در نظر گرفته می شوند. یکی از شیوه های آموزش مهارت های زندگی مدل H-4 می باشد که در حقیقت نمایانگر چهار حوزه توسعه فردی شامل سر، دست، قلب و سلامت می باشد.

یکی از مواردی که توسعه مهارت های فردی و اجتماعی در آن به شدت نقش دارد کسب و کار می باشد.

 

برچسب‌ها: GISP

آخرین مطالب آموزشی

بوش سیلندر و وظایف آن در موتور خودرو
یک موتور درون‌سوز از اجزای ثابتی تشکیل شده است که سیلندر و پیستون را می‌توان اصلی‌ترین آن‌ها دانست. پیستون قسمت متحرک و سیلندر قسمت ثابت یک موتور است.
آشنایی با سنسورهای خودرو: سنسور یا سوئیچ اینرسی
در این مقالات فنی قصد داریم سنسور‌های مختلف خودرو و کارکرد هر یک را به اختصار مرور کنیم. به علاوه در هر مقاله خرابی‌های رایج در سنسورها و راه‌های تشخیص آن را مرور می‌کنیم. در این بخش به سراغ سنسور اینرسی یا سوئیچ اینرسی خواهیم رفت.
آشنایی با سنسورهای خودرو: سنسور دور موتور
در این مقالات فنی قصد داریم سنسور‌های مختلف خودرو و کارکرد هر یک را به اختصار مرور کنیم. به علاوه در هر مقاله خرابی‌های رایج در سنسورها و راه‌های تشخیص آن را مرور می‌کنیم. در این بخش به سراغ سنسور دور موتور یا سنسور موقعیت میل لنگ خواهیم رفت.
دانستنی‌های سفر در تابستان: با خودرویی که جوش آورده چه کنیم؟
سفر با خودرو به ویژه، یک سفر تابستانی همراه با خانواده می‌تواند بسیار لذت بخش باشد اما خرابی ماشین در سفر می‌تواند همه چیز را خراب کند. در این مقالات قصد داریم خرابی‌های خودرو که ممکن است در سفر با آن‌ها برخورد کنید و راه‌های رفع سریع آن تا رسیدن به تعمیرکار را مرور کنیم. در این بخش به سراغ جوش آوردن ماشین می‌رویم.
شیشه های پایین یا کولر، مساله این است؟
استفاده از کولر و یا پایین آوردن شیشه ها یکی از دغدغه های رانندگان در روزهای گرم به ویژه در فصل تابستان است. در اینجا به این مساله خواهیم پرداخت که کدام یک از این دو روش بهتر است.
Preloader