top bottom
مهارت های 4H

مهارت های 4H

در دنیایی که همه چیز مدام در حال تغییر و تحول است، انسان ها و سازمان ها نیز مدام به این تغییر و تحول نیاز داشته و باید در راستای پیشرفت ها دنیای امروزی حرکت کنند.

مرکز آموزش گروه GISP | ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

در دنیایی که مدام در حال تغییر و تحول است، انسان ها و سازمان ها نیز مدام در حال تغییر هستند. گاهی سرعت تغییرات تکنولوژی آنقدر زیاد است که سازگاری با آن دشوار بوده لذا همواره سعی در توسعه مهارت های فردی و اجتماعی برای همراستایی با این دنیای در حال تکامل است. اما این مهارت ها چیست و چگونه می توان آن ها را آموخت؟ توانایی هایی که می توان فرا گرفت و یا تقویت کرد در حقیقت مهارت نامیده می شوند. این مهارت ها نه فقط برای کودکان بلکه برای تمامی گروه های سنی، برای محیط زندگی در نظر گرفته می شوند. یکی از شیوه های آموزش مهارت های زندگی مدل H-4 می باشد که در حقیقت نمایانگر چهار حوزه توسعه فردی شامل سر، دست، قلب و سلامت می باشد.

یکی از مواردی که توسعه مهارت های فردی و اجتماعی در آن به شدت نقش دارد کسب و کار می باشد.

 

برچسب‌ها: GISP

آخرین مطالب آموزشی

نگاهی به بخش داخلی بلوک سیلندر
بوش سیلندر، پیستون و گژن پین از جمله قطعات موتوری بوده که درون بلوک موتور جای گرفته و به نوعی بخش داخلی بلوک سیلندر را شکل می دهند.
آماده سازی خودرو برای سرما
هوا این روز‌‎ها در کشور به سرعت در حال سرد شدن است و به نظر می‌رسد باید برای زمستان آماده شویم. در این مطلب مروری بر چند اقدام مهم خواهیم داشت که پیش از زمستان باید برای آماده سازی خودرو انجام دهید تا هم زمستان بی دردسری را پشت سر بگذارید و هم به موتور خودرو آسیب نرسد.
سرسیلندر خودرو و دلایل خرابی آن
از آنجا که عملکرد موتور درونسوز وابسته به احتراق سوخت در یک محیط بسته است، عملا باید قطعه‌ای وجود داشته باشد تا آن سوی بلوک سیلندر را مسدود کند و محیطی بسته برای ورود هوا و سوخت و سپس احتراق ایجاد کند.
بوش سیلندر و وظایف آن در موتور خودرو
یک موتور درون‌سوز از اجزای ثابتی تشکیل شده است که سیلندر و پیستون را می‌توان اصلی‌ترین آن‌ها دانست. پیستون قسمت متحرک و سیلندر قسمت ثابت یک موتور است.
آشنایی با سنسورهای خودرو: سنسور یا سوئیچ اینرسی
در این مقالات فنی قصد داریم سنسور‌های مختلف خودرو و کارکرد هر یک را به اختصار مرور کنیم. به علاوه در هر مقاله خرابی‌های رایج در سنسورها و راه‌های تشخیص آن را مرور می‌کنیم. در این بخش به سراغ سنسور اینرسی یا سوئیچ اینرسی خواهیم رفت.
Preloader