top bottom
مهارت های 4H

مهارت های 4H

در دنیایی که همه چیز مدام در حال تغییر و تحول است، انسان ها و سازمان ها نیز مدام به این تغییر و تحول نیاز داشته و باید در راستای پیشرفت ها دنیای امروزی حرکت کنند.

مرکز آموزش گروه GISP | ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

در دنیایی که مدام در حال تغییر و تحول است، انسان ها و سازمان ها نیز مدام در حال تغییر هستند. گاهی سرعت تغییرات تکنولوژی آنقدر زیاد است که سازگاری با آن دشوار بوده لذا همواره سعی در توسعه مهارت های فردی و اجتماعی برای همراستایی با این دنیای در حال تکامل است. اما این مهارت ها چیست و چگونه می توان آن ها را آموخت؟ توانایی هایی که می توان فرا گرفت و یا تقویت کرد در حقیقت مهارت نامیده می شوند. این مهارت ها نه فقط برای کودکان بلکه برای تمامی گروه های سنی، برای محیط زندگی در نظر گرفته می شوند. یکی از شیوه های آموزش مهارت های زندگی مدل H-4 می باشد که در حقیقت نمایانگر چهار حوزه توسعه فردی شامل سر، دست، قلب و سلامت می باشد.

یکی از مواردی که توسعه مهارت های فردی و اجتماعی در آن به شدت نقش دارد کسب و کار می باشد.

 

برچسب‌ها: GISP

آخرین مطالب آموزشی

گاید سوپاپ، پشتیبان سوپاپ های هوا و دود
گاید سوپاپ قطعه ای استوانه ای شکل از فلز است که یا به صورت یکپارچه با سرسیلندر ریخته گری می شود و یا با فشار در سرسیلندر جای می گیرد.
میل بادامک، قطعه ای حیاتی در موتور خودرو
میل بادامک ها یکی دیگر از اجزاء حیاتی خودرو می باشند که موتورهای احتراقی را قادر به انجام کار می کند. اما میل بادامک چیست و چرا نقش مهمی در موتور خودرو دارد؟
آشنایی با انواع بازاریابی
بازاریابی انواع مختلفی دارد و در کشورهای مختلف به صورتی متنوع انجام می‌شود. هدف اصلی مدیران کسب و کارهای مختلف از استفاده از شیوه‌های متفاوت بازاریابی ایجاد یک برند معتبر و شناخته شده است.
تفاوت بازاریابی و فروش به زبان ساده
در تجارت های کوچک و در وهله نخست اغلب افراد بازاریابی و فروش را دو مفهوم یکسان می‌دانند، اما این دیدگاهی اشتباه است و این دو موضوع تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.
شاتون، متصل کننده پیستون به میل لنگ
شاتون یکی از اجزاء موتور خودرو است که حرکت را از پیستون به میل لنگ منتقل کرده و به عنوان یک اهرم عمل می کند. این قطعات معمولا از آلیاژهای آلومینیوم ریختگی و یا فولاد تولید می شود و به منظور تحمل تنش های دینامیکی از سوی احتراق و حرکت پیستون، طراحی می شوند.
Preloader