top bottom

سخن آغازی

امروز که این یادداشت را می نویسم خدا را شاکرم که در پایان سال 97 با تمام فراز و نشیب های آن توانستیم با لطف خداوند و تکیه بر توان شما تک تک همکاران عزیزم، تامین کنندگان گرامی، شبکه توزیع فعال و شما مصرف کننده نهایی سالی پر از موفقیت و پر ثمر را پشت سر گذاریم.
ما بر این باوریم که دستیابی به رشد و توسعه اتفاقی نیست و برای رسیدن به موفقیت های بزرگ همواره باید در صدد رسیدن از خوب به عالی باشیم. لذا این نوید را به تمام همراهان خانواده بزرگ گروه می دهم که برنامه های هدفمندی برای رسیدن به جایگاه واقعی گروه جی ای اس پی در بازار قطعات یدکی خودرو داریم که نیازمند حمایت همه جانبه شما همراهان همیشگی است.
ما در قبال جامعه و کشورمان مسئول هستیم و به عنوان یک ایرانی در حوزه اختیارات خودمان تمام تلاشمان را برای رشد و شکوفایی کشورمان به کار می گیریم. امید است در سال پیش رو، بار دیگر بتوانیم گام مهم و بسزایی در توسعه اقتصادی کشور، کار آفرینی و بازار قطعات یدکی خودرو با همراهی شما ذینفعان عزیز برداریم.
در پایان با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه رستاخیز طبیعت به تک تک شما عزیزان ، فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت و یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم می باشد را تبریک و شاد باش می گویم و برای همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار سالی توام با سلامتی و موفقیت آرزومندم.
 

مهدی رحیمی نژاد- بهار 98

 

 

Preloader