top bottom
ParallelImage

تاریخچه

هر درخت تنومندی از یک نهال کوچک آغاز می شود. هر پیر دانایی از یک جوان پر شور، فعال و دنبال  دانش  سر چشمه گرفته است. 25 سال پیش زمانی که یک جوان خوش فکر و جویای نام شروع به کار نمود اندیشه های بزرگ را در ذهن خود پرورش می داد تا بتواند یک روز در حوزه کاری خود دغدغه های بسیاری در بازار قطعات یدکی خودرو از جمله ( تامین قطعات با کیفیت- جلوگیری از فروش قطعات تقلبی – سبد محصول متنوع – حمایت از حقوق مصرف کننده و...) را حل نماید. از آن روز زمانی زیادی می گذرد اما این تفکر و اندیشه کماکان در حال توسعه و رشد است.

گروه GISP منشاء یک ذهن پویا و کارآمد از جوانی خوشنام و متعهد بنام مهدی رحیمی نژاد آغاز گردید که همواره در صدد بود در حوزه بازار قطعات یدکی خودرو در سطح کشور و حتی آنسوی مرزها یک تحول ایجاد کند.

وی همیشه بر این باور است که ایران و ایرانی شایسته بهترین ها می‌باشد.

معرفی گروه

گروه جی آی اس پی با برخورداری از مدیران کارآمد و متخصصین متعهد و دلسوز با بیش از دو دهه فعالیت در تامین و عرضه قطعات یدکی خودرو توانسته است به یک جایگاه خاص و ویژه در سطح کشور دست یابد. بدون شک این مهم هرگز محقق نمی گردید مگر با نگاه و رویکرد برند به ایجاد یک تعامل سازنده با تمام ذینفعان خود از جمله کارمندان، تامین کنندگان، شبکه فروش و مصرف کننده نهایی که هر یک نقش موثری در این رشد و توسعه داشته اند.

گروه جی آی اس پی همواره در تلاش است مطابق بیانیه تدوین شده خود برای دستیابی به اهداف پیش رو بر اساس چشم انداز و ماموریت های سازمان قدم بر دارد.

 

Preloader